Erg mooi huis in Périgourdine-stijl met 2998 m² terrein

Dit huis is gebouwd in 2009 en zeer goed onderhouden. Het bevindt zich op een prachtige lokatie buitenaf, in het hart van de Périgord Noir. Het heeft een bewoonbare oppervlakte van 135 m² waaronder 4 slaapkamers. Het is goed geïsoleerd, voorzien van dubbel glas, wordt verwarmd dmv. elektrische radiatoren en heeft de mogelijkheid om een houtkachel te installeren.

De indeling: Begane grond:

Entree, woonkamer 33m2, open keuken 9m2, slaapkamer 16m2 met badkamer met bad en douche 7m2, bergruimte 5m2, toilet

1e verdieping:

Overloop 8m2, slaapkamer 19m2, badkamer met douche 5m2, toilet, slaapkamer 15m2, slaapkamer 11m2

Het huis ligt op een rustige locatie, niet geïsoleerd en heeft een terrein van 2998 m² rondom. Het ligt op 5 min van een gezellig dorp met een bakker, een kruidenier en restaurants.

Het geheel bevindt zich in de Dordogne, bekend om zijn vele chateaus, grotten, gezellige lokale markten, de prachtige rivier, etc. Het beroemde middeleeuwse stadje Sarlat-la-Canéda ligt op ong. 20 km. afstand.

Een buitenkans; het bekijken waard !!

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Anneke de Gier

Anneke de Gier is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 27/01/2020. U kunt de verkoper contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 205.000

135 m2
2998 m2
4
Contacteer verkoper

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!