Leuk huis ‘en pierre’ met 9000 m² terrein

Dit huis bevindt in aan een rustige weg op het platteland. Het heeft een bewoonbare oppervlakte van ong. 102 m2, waaronder een woonkamer, woonkeuken en 3 slaapkamers. Het huis is voorzien van dubbel glas en wordt verwarmd dmv elektrische radiatoren en een houtkachel. De helft van het dak is vernieuwd in 2015. Bij de renovatie zijn de plafondbalken en muren ‘en pierre’ behouden gebleven.

De indeling: Begane grond: Eetkamer met open keuken 38m2, woonkamer 20m2

1e verdieping: Overloop 8m2, slaapkamer 12m2, badkamer met bad en toilet 8m2, slaapkamer 10m2

2e verdieping: Slaapkamer 9m2

Buiten bevinden zich diverse terrassen met onder een daarvan een garage van 20 m2. Dit alles op een terrein van 9020 m² met weiland, een moestuin en een boomgaard.

Het geheel bevindt op 5 km van Gourdon, met supermarkten, restaurants, een ziekenhuis, scholen, etc., en dicht bij de Dordogne met haar gezellige markten, chateaus, grotten en middeleeuwse stadjes.

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Anneke de Gier

Anneke de Gier is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 27/01/2020. U kunt de verkoper contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 190.000

102 m2
9020 m2
3
Contacteer verkoper

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!