LOT ET GARONNE NERAC Ruim burgerlijk huis uit 1896 met

Lot et Garonne Nérac - Groot burgerlijk huis uit 1896, gelegen ten zuidwesten van Baïse in Grand Nérac.

Hoofdstad van het land Albret, waar u het genoegen zult hebben om de Saint Nicolas-kerk te ontdekken, ongetwijfeld een historisch monument gebouwd in de 11e eeuw, de prachtige oude brug gebouwd door Henri II van Navarra, grootvader van de toekomstige Henri IV en vader van Jeanne Albret. Hij nam zijn koninklijke vertrekken op in het majestueuze kasteel van Nérac waar Henri IV al zijn jeugd daar doorbracht, zonder het koninklijke park van Garenne te vergeten waarvan de charme onweerstaanbaar is, naar het beeld van zijn koning ...

Dynamische stad waar veel activiteiten en verschillende diensten zijn: museum, bioscoop, scholen, markten, lokale festivals, sportclubs, artsen en verschillende specialisten, evenals alle andere beschikbare winkels.

Ik nodig u uit om de deur van dit zeer mooie huis over te steken, dat als volgt is samengesteld:

Op de begane grond:

prachtige entreehal van meer dan 44m2, met een woonkamer (33m2), een eetkamer (33m2), een garderobe, een wc, een ingerichte keuken (22m2) een slaapkamer met douche en wc.

Een zeer mooie en ruime trap leidt naar de eerste verdieping:

hal van meer dan 23 m2 met 4 mooie grote slaapkamers (van 22m2 tot meer dan 33m2), een badkamer met dubbele wastafel en wc, een tweede zeer ruime doucheruimte (22m2) met grote douche en dubbele wastafel en een derde badkamer met douche, wastafel en wc.

De bovenste verdieping biedt u, naast 360m2, meer dan 170 m2 die kan worden omgezet.

Er is ook een volledige kelder met een bijkeuken, wasruimte (meer dan 26m2) met wastafel en opbergkasten met toegang tot de tuin met zwembad, kelders ... Alles op een perceel van 450m2

Dit prachtige gebouw biedt kwaliteitsdiensten: originele parketvloeren en open haarden, lijstwerk en kroonlijsten, eikenhouten sokkels, plafondhoogte van 3m70, alle waterpartijen zijn gerenoveerd evenals de keuken.

U kunt te voet genieten van alle voorzieningen.

Zeer mooie ruimtes worden u voorgesteld met op elk niveau een oppervlakte van meer dan 170m2.

Je zult ongetwijfeld verliefd worden!

Het meest voor golfliefhebbers: u bevindt zich op slechts 10 km van de uitstekende Brabaste-golfbaan met 18 holes en op 40 km van de golfbaan Eauze (18 holes) op het platteland van Gers.

Aarzel niet langer!

ENERGIEKLASSE: C 127,8 kWH ep / m2.jaar - PRIJS: 475.000 euro verkoperskosten. Céline LEFEVRE 06.32.05.84.30 Gemeenteraadslid voor de Gers -

Côté Frankrijk immobilier Frans-Belgisch onroerend goed netwerk Kopen - Verkopen - Te koop - Kopen - schatting www.cotefranceimmo.fr

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Côté France Immobilier

Côté France Immobilier is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 02/03/2019. U kunt de verkoper contacteren in het engels, frans.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 475.000

360 m2
250 m2
5
Contacteer verkoper

Energy

Economical housing
< 50
51 tot 90
91 tot 150
151 tot 230
231 tot 330
331 tot 450
451 tot 590
Energy housing

Measurement index: kWhEP/m2.year

Gas emission

Low GHG emissions
≤ 5
6 tot 10
11 tot 20
21 tot 35
36 tot 55
56 tot 80
> 80
29
Strong GHG emissions

Measurement index: kgeqC02/m2.year

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen