Domein met woonhuis en 2 gite

Woonhuis met 2 gites ‘en pierre’ met 1358 m² terrein
Naast het woonhuis bevindt zich een vrijstaande grote schuur ‘en pierre’, geheel gerenoveerd en verbouwd tot 2 ruime gites.
Het geheel is landelijk gelegen op zo’n 10 minuten van Gourdon, met alle commercie, scholen, dokters, ziekenhuis, etc.
Woonhuis Begane grond: hal 4m2, keuken 9m2, kleine bergruimte met wasmachine en toilet, woonkamer 25m2
1e verdieping: overloop 7m2, slaapkamer 9m2, badkamer met bad en toilet 4 m2
Gite1 Begane grond: woonkeuken 35m2, woonkamer 21m2, badkamer met douche, toilet en wasmachine
1e verdieping: 4 slaapkamers van 13m2, 13m2, 10m2 en 9m2, badkamer met bad en toilet 8m2
Gite2 Begane grond: woonkeuken 33m2, woonkamer 25m2, badkamer met douche, toilet en wasmachine 4m2
1e verdieping: 4 slaapkamers van 14m2, 13m2, 13m2 en 10m2, badkamer met bad en toilet 7m2
Het woonhuis is niet vrijstaand en nog niet volledig gerenoveerd. De gites bevinden zich in een grote, vrijstaande schuur, zijn geheel gerenoveerd en klaar om te worden verhuurd. De eigenaars wonen op dit moment in het kleine woonhuis, maar men zou natuurlijk ook een van de grote gites als woning kunnen gebruiken en het kleine huis als gite kunnen verhuren.
Het geheel is voorzien van dubbel glas de gites zijn voorzien van verwarming op gas, het woonhuis wordt verwarmd door elektrische radiatoren. De septic tank is goedgekeurd. De tuin biedt mogelijkheid voor een zwembad.
Het is gelegen in een zeer mooi gebied, op de grens van de Dordogne en de Lot, zeer vlakbij alle toeristische attracties die de Dordogne biedt chateaus, grotten, de Dordogne rivier, diverse Middeleeuwse stadjes, zoals Sarlat-le-Canéda.

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Anneke de Gier

Anneke de Gier is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 27/01/2020. U kunt de verkoper contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 422.000

290 m2
1358 m2
9
Contacteer verkoper

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!