ZUIDOOST-PARTIJ MONTDOUMERC Gerenoveerde watermolen van 200 m²

Zuidoost van de Lot, in een zeer aangename omgeving, gerestaureerde watermolen van 200 m². Toegang via prachtige stenen trap en overdekt terras. Hoofdentree met grote woonkamer van 100 m², karakterkenmerken, zichtbare balken en stenen, open haarden, oude wastafels, terracotta vloeren Begane grond: kamer van 20 m² die communiceert met woonkamer, Louis XIII open haard, aardevloeren gekookt.

Verdieping: Mezzanine, 2 slaapkamers, badkamer: dubbele wastafel, hoekbad, WC.

Tuin niveau: 1 kamer, oude machinekamer met oude molensteen. Bijgevoegde schuur van 50 m² in restauratie met stookruimte. Centrale verwarming met Viessmann-olie. Elektriciteit, sanitair, nieuwe daken. Bijgebouwen in puin, ongeveer 300 m² op de grond. Well. 2.2 HA weiden, vijver.

Mooie omgeving, rustige, kwaliteitsvolle oude materialen gebruikt voor restauratie, veel charme. Ideaal voor gites project Toeristische sector Zuid-Oost Lot, Cahors 25 minuten, Caussade 20 minuten, Toulouse 1u15.

ENERGY CLASS DPE maagd. Prijs: 333.000 euro kosten aangerekend door de verkoper Aan de Franse kant, Frans-Belgisch onroerend goed netwerk Tel: 0624054166 Aankoop Verkoop www.cotefranceimmo.

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Côté France Immobilier

Côté France Immobilier is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 02/03/2019. U kunt de verkoper contacteren in het engels, frans.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 333.000

200 m2
22000 m2
2
Contacteer verkoper

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!