Uniek oud landhuis aan de oever van de rivier de Lot

Zeldzame vondst - Dit pand is een voormalig herenhuis aan de oevers van de rivier de Lot, op 3,7 hectare. The Manor is omgeven door een oase van groen, water en rust. Vanaf het grote terras, op de eerste verdieping, heeft u een prachtig uitzicht op de rivier, het dorpskasteel, het verwarmde zwembad, de boomgaard en de tennisbaan. De atypische indeling en de vele eeuwenoude detaillering maken dit tot een werkelijk uniek object. De oude “pigeonnier” is volledig omgetoverd tot een comfortabele accommodatie en is in gebruik als “maison gardien”, maar kan zeer goed worden gebruikt als gastenverblijf. Kortom een geweldige vakantiebestemming voor u en uw gezin, om te genieten van het leven aan de rivier, lekker eten en wijn, en het Zuidwesten van Frankrijk te ontdekken.

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Resi Limbeek - Lomagne Properties

Resi Limbeek - Lomagne Properties is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 11/03/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 1.497.600

380 m2
37341 m2
7
Contacteer verkoper

Interieur

Totale woonoppervlakte: 435 m² Main woning: Begane grond * Kelder - (40 m2) - Gewelfd * Onderhoudsruimte - (20 m²)* Garage - (17 m²)* Poolhouse - (38 m²)* Wijnkelder Halve verdieping* Slaapkamer 1- (24 m²) - Oude kapel - gewelfd* Badkamer (13 m²)1e verdieping (entree)* Hal - (16 m2) – met stenen trap* Apart toilet* Kantoor - (10 m2)* Keuken - ( 20 m2)* Woonkamer/ eethoek - (65 m2) - plafondhoogte 3,84 m - dubbele open haard2e verdieping* Slaapkamer 2 - (65 m2)* Slaapkamer 3 - (12 m2) * Hal badkamer - (4,6 m2) - trap naar derde verdieping3e verdieping* Badkamer - (16 m2)* Slaapkamer 4 - (35 m2)* Slaapkamer tussenverdieping - (18 m2) Duiventil (conciërgewoning): ca. 60m2 Keuken - woonkamer, 2 slaapkamers, studeerkamer, badkamer Staat: Centrale verwarming op gas - in goede staat - gedeeltelijk dubbel glas De restauratie en afwerking van dit huis zijn van hoge standaard, alle ramen hebben binnenluiken, de trappen zijn gerestaureerd met authentieke stenen keuken zou een opknapbeurt kunnen gebruiken x 6 m)†Notenboomgaard (0,5 hectare)• Tennisbaan• Verhoogd terras met zicht op de Lot – ca. 100m2• Onroerende voorheffing 3172 per jaar

Lees meer

Omgeving

Regio: In het zuidwesten van Frankrijk, in het departement Lot, in de wijnbouwgebied van Cahors, 35 km van Cahors, 125 km van Toulouse.

Ligging: Gelegen aan de oevers van de rivier de Lot, op een landgoed van 3,7 hectare, aan de rand van een charmant dorpje Indeling

Lees meer

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen