Uniek oud landhuis aan de oever van de rivier de Lot

Zeldzame vondst - Dit pand is een voormalig herenhuis aan de oevers van de rivier de Lot, op 3,7 hectare. The Manor is omgeven door een oase van groen, water en rust. Vanaf het grote terras, op de eerste verdieping, heeft u een prachtig uitzicht op de rivier, het dorpskasteel, het verwarmde zwembad, de boomgaard en de tennisbaan. De atypische indeling en de vele eeuwenoude detaillering maken dit tot een werkelijk uniek object. De oude “pigeonnier” is volledig omgetoverd tot een comfortabele accommodatie en is in gebruik als “maison gardien”, maar kan zeer goed worden gebruikt als gastenverblijf. Kortom een geweldige vakantiebestemming voor u en uw gezin, om te genieten van het leven aan de rivier, lekker eten en wijn, en het Zuidwesten van Frankrijk te ontdekken.

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Resi Limbeek - Lomagne Properties

Resi Limbeek - Lomagne Properties is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 11/03/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

Prijs op aanvraag

m2
m2
Contacteer verkoper

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!