Parijs 75002 Montorgueil - Zeer mooi gerenoveerd appartement - Te koop Île-de-France | Te-koop-Frankrijk.be
Opgelet: Deze advertentie is niet gepubliceerd.

Parijs 75002 Montorgueil - Zeer mooi gerenoveerd appartement

Gelegen in een rustige straat in de wijk Montorgueil, op een steenworp afstand van alle winkels en op 3 minuten van de metrostations Sentier en Réaumur-Sébastopol. Op de 5e en laatste verdieping van een prachtig, zeer goed onderhouden pand beveiligd door een dubbele entree.

Parijs 75002 Montorgueil - Zeer mooi gerenoveerd appartement

Dit kruisende appartement, volledig gerenoveerd met zeer mooie kwaliteit en luxe materialen, omvat: een inkom, een woonkamer met flatscreen TV, een ingerichte en ingerichte keuken, een designbadkamer, alsook een zwevende eikenhouten trap die naar een mezzanine leidt. ruim met zicht op de daken van Parijs, allemaal op 35,43m² (25,92m² Carrez-wet). Tevens beschikt u op de overloop over een bijkeuken en een berging.
Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ab Kuijer

Ab Kuijer is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 22/11/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .


€ 613.000
 
25 m2
m2
1
Contacteer verkoper

Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!