Provençaalse villa met tuin op een afgesloten domein - Vlakbij Valbonne - Te koop Provence-Alpes-Côté d'Azur | Te-koop-Frankrijk.be
Opgelet: Deze advertentie is niet gepubliceerd.

Provençaalse villa met tuin op een afgesloten domein - Vlakbij Valbonne

Deze Provençaalse villa met tuin, gelegen in een omheind domein nabij Valbonne, te midden van weelderige vegetatie, biedt privacy en ontspanning in een exclusieve en veilige omgeving. Gelegen op slechts enkele minuten van de charmante dorpjes Opio, Valbonne en Châteauneuf-Grasse, combineert de villa authenticiteit, comfort en elegantie. Omgeven door een weelderig aangelegde tuin van 5.337 m², verleidt de villa met zijn serene sfeer en de rijkdom van de omgeving: waterlelievijvers, een beekje, een waterval, eeuwenoude bomen, een verzorgd gazon en rozenstruiken. Deze Provençaalse villa met tuin, gelegen in een omheind domein nabij Valbonne, nodigt u uit tot het goede leven. Met een woonoppervlakte van circa 338 m² beschikt de villa over een grote ontvangstruimte met open haard, een bibliotheek op de mezzanine, een keuken met bijkeuken, een kantoor met uitzicht op het meer, twee slaapkamers met eigen badkamer op de begane grond en drie extra slaapkamers op de bovenverdieping. Een vrijstaand huisje met een woonkamer, keuken en slaapkamer verwelkomt uw gasten in volledige onafhankelijkheid. Een zwembad, jacuzzi, poolhouse, putting green, carport en ruime parkeergelegenheid maken deze bijzondere woning compleet. Een betoverende locatie op slechts 30 minuten van La Croisette en de luchthaven van Nice.
Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ab Kuijer

Ab Kuijer is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 22/11/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .


€ 3.249.000
 
338 m2
m2
6
Contacteer verkoper

Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!