Historisch juweeltje in een middeleeuws dorp met zwembad en uitzicht - ONDER AANBOD

Ontdek de charme van dit historische juweeltje in Pujols, in Lot et Garonne. Genesteld in een van de mooiste dorpen van Frankrijk, biedt dit huis uit 1835, gebouwd binnen de oude muren van een kasteel, een unieke mix van geschiedenis en comfort. De entreehal leidt naar een stijlvolle keuken met stenen werkblad, terwijl een slaapkamer met badkamer, ruime woonkamer met eikenhouten vloer en prachtig uitzicht op de vallei een gastvrije sfeer creëren. Boven wachten drie slaapkamers met balkenplafond en veel opbergruimte op u. Buiten maken een charmante overkapping die dienst doet als zomersalon en eetkamer, een zoutwaterzwembad en een weelderige tuin aan beide zijden van het pand deze idyllische woning compleet. Voor extra gemak is er parkeergelegenheid voor drie auto's, wat erg praktisch is in dit levendige dorp met zijn restaurants en winkels. Of het nu een prachtig vakantieverblijf is of een permanent huis, dit huis belichaamt historische charme met modern comfort.

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Resi Limbeek - Lomagne Properties

Resi Limbeek - Lomagne Properties is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 11/03/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 492.600

175 m2
984 m2
4
Contacteer verkoper

Interieur

Begane grond:o Entree, hal - 8 m2o Woonkamer - 51 m2o Eetkamer/keuken - 21 m2o Apart toileto Slaapkamer met badkamer - 15 m2o Badkamer - 4,6 m2 - douche, wastafelBoven:o Overloop - 9 m2o Slaapkamers 1 - 24 m2 ( 34,5 vloeroppervlak) - Geïntegreerde bergruimte o Kantoor/tweede slaapkamer - aansluitend op slaapkamer 1 - 16,8 m2o Slaapkamers 3 - 16 m2 o Separaat toilet met wastafel Badkamer - 3,8 m2 - Douche in ligbad en wastafel Conditie van het pand: o Volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen o Stadsgasverwarming - boiler vernieuwd in 2021o Goed geïsoleerd en in uitstekende staat Sanitair van het dorp o Dubbele beglazing o Omkeerbare airconditioning boven Extra informatie: - Parkeerplaats voor twee tot drie auto's - Elektrische poort - 35m2 luifel met buitenkeuken en barbecue - Kelder van 34m2 - Zwembad van 8 x 4 m - Zout - Beveiligd met rolluik

Lees meer

Omgeving / regio

Regio: Lot et Garonne, Toulouse en Bordeaux luchthavens ongeveer 1u30 tot 2u, 30 minuten. van het TGV-station AGEN

Ligging: Midden in een middeleeuws dorp met prachtige uitzichten. Het dorp heeft restaurants en kunstgalerijen. Een paar minuten van Villeneuve sur Lot.

Lees meer

Faciliteiten

Verwarming
Keuken
Terras
Zwembad

Energy

Economical housing
< 50
51 tot 90
91 tot 150
151 tot 230
231 tot 330
331 tot 450
451 tot 590
Energy housing

Measurement index: kWhEP/m2.year

Gas emission

Low GHG emissions
≤ 5
6 tot 10
11 tot 20
21 tot 35
36 tot 55
56 tot 80
> 80
18
Strong GHG emissions

Measurement index: kgeqC02/m2.year

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen