Gelegen in het departement Lot-et-Garonne, op slechts 20 minuten van Agen en 15 minuten van Villeneuve sur Lot, aan de kant van een heuvel met uitzicht op een prachtige vallei, presenteren wij u een prachtig volledig gerestaureerd stenen pand met een prachtig stenen huis met 5/6 slaapkamers, zwembad en terrassen en bijgebouw.

U komt op het landgoed via een lange privéweg die veel privacy en rust geeft. Het huis is op de rots gebouwd en dat is zichtbaar. Het huis heeft vier verdiepingen. Alles is in goede staat en gerenoveerd met kwalitatieve materialen en waarbij het oude benadrukt wordt, zoals mooie houten deuren, mooie balken, terracotta.

Buiten kunt u heerlijk zitten onder het prachtige overdekte, betegelde terras of zwemmen in het met rotsen omzoomde zwembad. Een prachtig park met fruitbomen, weilanden en een stal. Een klein bijgebouw met de oude broodoven en een kitchenette die eventueel opgeknapt kan worden om er een kleine gîte van te maken.

Om een ​​aangename vakantie door te brengen of permanent in ons prachtige landschap te wonen.

Lees meer

Ward Poppe

Ward Poppe is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 02/02/2024. U kunt de verkoper contacteren in het nederlands, frans, engels, duits.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 649.200

262 m2
m2
5
Contacteer verkoper

Faciliteiten

Open haard
Verwarming
Keuken
Terras
Zwembad

Energy

Economical housing
< 50
51 tot 90
91 tot 150
151 tot 230
231 tot 330
331 tot 450
451 tot 590
Energy housing

Measurement index: kWhEP/m2.year

Gas emission

Low GHG emissions
≤ 5
6 tot 10
11 tot 20
21 tot 35
36 tot 55
56 tot 80
> 80
63
Strong GHG emissions

Measurement index: kgeqC02/m2.year

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk

VIDEO'S

Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!