Gelegen in een schilderachtige omgeving, 15 km. van Penne d’Agenais, een middeleeuws dorp op weg naar Compostela. Deze oude boerderij is volledig gerestaureerd om modern comfort te bieden met behoud van de autentieke charme. De hoogwaardige materialen en zorgvuldig gerestaureerde originele elementen geven deze woning een uniek karakter.
Zodra u binnenkomt, wordt u verleid door de inkomhal met dressing en toiletten, terwijl de grote woonkamer met open haard prachtige oude structurele balken benadrukt. De comfortabele keuken komt uit op een overdekt terras en biedt een ideale ruimte om buiten te dineren. Op de begane grond profiteren een ruime slaapkamer met badkamer en drie slaapkamers op de bovenverdieping van een grote badkamer.
Buiten biedt een groot overdekt terras met een oude broodoven een ideale omgeving om te ontspannen. De duiventil grenzend aan het terras herbergt beneden een zomerkeuken en boven een overdekt terras met uitzicht op het zwembad.
Een garage voor drie auto's, gedeeltelijk afgesloten. De prachtig aangelegde tuin, met zijn cipressen, lindebomen en een majestueuze eeuwenoude eik bij de ingang, maakt dit betoverende geheel compleet.
Dit landgoed biedt een ideale leefomgeving voor een permanente bewoning of een rustige vakantie in een ongerepte natuurlijke omgeving.
Measurement index: kWhEP/m2.year
Measurement index: kgeqC02/m2.year