Uniek oud landhuis aan de oevers van de Lot

 Zeldzaam object - Dit pand is een oud herenhuis aan de oever van de Lot, gelegen op 3,7 hectare. Het Landhuis is omgeven door een oase van groen, water en rust. Vanaf het grote terras, op de eerste verdieping, heb je een prachtig uitzicht op de rivier, het dorpskasteel, het verwarmde zwembad, de boomgaard en de tennisbaan. De atypische indeling en de vele oude details maken het tot een werkelijk uniek pand. De voormalige duiventil is geheel omgetoverd tot comfortabele accommodatie en doet dienst als ‘conciërgewoning’, maar kan ook gebruikt worden als gastenverblijf. Kortom een geweldige vakantieplek voor u en uw gezin om te genieten van het leven aan de rivier, lekker eten en wijn, en het zuidwesten van Frankrijk te ontdekken.

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Resi Limbeek - Lomagne Properties

Resi Limbeek - Lomagne Properties is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 11/03/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 1.497.600

435 m2
37341 m2
7
Contacteer verkoper

Interieur

Regio: In het zuidwesten van Frankrijk, in het departement Lot, in de wijnbouw regio Cahors, 35 km van Cahors, 125 km van Toulouse. Ligging: Gelegen aan de oevers van de rivier de Lot, op een landgoed van 3,7 hectare, aan de rand van een charmant dorpje

Indeling: Totale woonoppervlakte: 435 m² Hoofdwoning: Begane grond* Kelder - (40 m2) - Gewelfd* Onderhoudsruimte - (20 m2)* Garage - (17 m2)* Poolhouse - ( 38 m2)* WijnkelderHalve verdieping* Slaapkamer 1- (24 m²) - Voormalige kapel - gewelfd* Badkamer (13 m²)1e verdieping (entreeniveau)* Hal - (16 m2) met stenen trap * Apart toilet* Kantoor - (10 m2)* Keuken - (20 m2)* Woonkamer/eetkamer - (65 m2) - plafondhoogte 3,84 m - dubbele open haard2e verdieping* Slaapkamer 2 - (65 m2)* Slaapkamer 3 - (12 m2)* Badkamer - (4,6 m2) - trap naar derde verdieping3e verdieping* Badkamer - (16 m2)* Slaapkamer 4 - (35 m2)* Mezzanineslaapkamer - (18 m2) Duiventil (conciërgewoning): ca. 60m2Keuken - woonkamer, 2 slaapkamers, kantoor, badkamerStaat: Centrale verwarming op gas - in goede staat - gedeeltelijk dubbele beglazingDe restauratie en afwerking van dit huis zijn van een hoge standaard, alle ramen zijn voorzien van binnenluiken, de trappen zijn gerestaureerd met authentiek metselwerk. De keuken kan wel een update gebruiken.Bijkomende informatie: • Overdekt zoutverwarmd zwembad (12 x 6 m) • Walnotenboomgaard (0,5 hectare) • Tennisbaan • Verhoogd terras met zicht op de Lot ca. 30m2. 100m2• Onroerendezaakbelasting 3172 per jaar

Lees meer

Faciliteiten

Verwarming
Open haard
Keuken
Terras
Zwembad

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen