Opgelet: Deze advertentie is niet gepubliceerd.

Te koop in Montbrun aan de Lot, 46160

Charmante authentieke woning met een prima ligging op een uitzichtpunt met zicht van oor tot oor over de Lot en achtergelegen landerijen en heuvels. Los van het feit dat het huis gekenmerkt wordt door veel mooie authentieke details, is het vooral de ligging met het wel zeer buitengewone uitzicht dat dit huis tot iets bijzonders maakt.

Er is een ruim terras met een zeer oude blauwe regen als overkapping, en een iets lager gelegen tuin. De blauwe regen bloeit elk jaar overdadig en zorgt ’s zomers voor de nodige schaduw.

Het huis is gebouwd rond 1800 als pastorie en sinds circa 60 jaar in privé eigendom. Het ligt tegen de rotsen aan, met daar bovenop een middeleeuws kasteel. Er is geen achterstallig onderhoud. Met de huizen rondom vormt dit een historische woonkern. Montbrun bestaat uit 3 woonkernen met in totaal circa 100 inwoners.

Het kan hier warm zijn (juli-augustus), maar er staat bij warmte altijd een klein beetje wind door de opstijgende lucht. Het huis is gelegen aan een rustig weggetje, dat leidt naar het kasteel (deels nog aanwezig en zeer goed gerestaureerd).

Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ayo Talen

Ayo Talen is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 01/10/2019. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

€ 225.000

m2
210 m2
3
Contacteer verkoper

Interieur

De woning bestaat uit een kelder van 40m2, 2 woonlagen van elk circa 40 m2, en een grote open zolder eveneens van 40 m2, geschikt om er woonruimte van te maken. Op de begane grond is een huiskamer (ca 20 m2) met grote originele schouw, en een woonkeuken (ca 20 m2). Op de bovenverdieping zijn 1 kleine en 2 grotere slaap-kamers, een badkamer en een apart toilet. De c.v.-installatie is olie gestookt.

Alle voorzieningen zijn in een mooi, deels middeleeuws dorp op 6 km afstand (ook goed te bereiken per fiets).

De afstand vanaf Breda is circa 1000 km, waarvan alleen de laatste 50 km niet via de grote weg.

Het merendeel van de inventaris (in bijpassende stijl) is inbegrepen.

Lees meer

Omgeving / regio

De omgeving is landelijk met veel bos, glooiende hoogvlakten en dalen gevormd door rivieren. De grondsoort is hier kalk. In de buurt zijn kastelen en dorpjes met bezienswaardigheden, vaak uit de middeleeuwen.

Lees meer

Faciliteiten

Open haard
Verwarming
Keuken
Terras

Foto's

Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Te koop in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen