EXCLUSIEF - Cannes Pointe Croisette – 80 m² appartement met twee slaapkamers – Tweede lijn – Toe aan renovatie - Te koop Provence-Alpes-Côté d'Azur | Te-koop-Frankrijk.be

EXCLUSIEF - Cannes Pointe Croisette – 80 m² appartement met twee slaapkamers – Tweede lijn – Toe aan renovatie

EXCLUSIEF - Uw internationale vastgoedplatform voor de Côte d'Azur presenteert dit 80 m² grote appartement met twee slaapkamers, gelegen op de tweede rij van Pointe Croisette. Het appartement heeft een dubbele oriëntatie, waardoor er veel natuurlijk licht binnenvalt. Hoewel het appartement renovatie behoeft, biedt het een uitstekende kans om een uitzonderlijke woning te creëren, op slechts een steenworp afstand van de stranden. De woning bestaat uit een hal, een ruime woonkamer, twee slaapkamers en een keuken, waardoor u de ruimte eenvoudig naar eigen wens kunt indelen. Inclusief kelder en grote garage. Neem contact met ons op voor een bezichtiging en een persoonlijke selectie van alternatieve woningen. Wij bieden een complete vastgoedservice, van selectie, bezichtigingen en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest gunstige fiscale structuur. Profiteer van ons uitgebreide netwerk van experts!
Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ab Kuijer

Ab Kuijer is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 22/11/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .


€ 735.000
 
80 m2
m2
2
Contacteer verkoper

Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!