Mandelieu-La-Napoule: 3-kamerappartement van 93 m² met panoramisch uitzicht op zee - Te koop Provence-Alpes-Côté d'Azur | Te-koop-Frankrijk.be
Opgelet: Deze advertentie is niet gepubliceerd.

Mandelieu-La-Napoule: 3-kamerappartement van 93 m² met panoramisch uitzicht op zee

Het makelaarskantoor presenteert met genoegen: in het hart van La Napoule, in een beveiligde residentie aan het strand met directe toegang tot het strand, conciërgeservice, zwembad, restaurant, tennisbaan en park, dit ruime, van airconditioning voorziene appartement met twee slaapkamers van circa 93 m² woonoppervlak en panoramisch uitzicht op zee. Het appartement bestaat uit een entreehal, een dubbele woonkamer met uitzicht op zee, een aparte ingerichte keuken, twee grote slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte met toilet en een apart toilet. Een privégarage en een kelder completeren deze woning.
Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ab Kuijer

Ab Kuijer is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 22/11/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .


€ 939.000
 
93 m2
m2
2
Contacteer verkoper

Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!