Prachtig appartement met 3 slaapkamers en een groot terras op het zuiden. - Te koop Provence-Alpes-Côté d'Azur | Te-koop-Frankrijk.be
Opgelet: Deze advertentie is niet gepubliceerd.

Prachtig appartement met 3 slaapkamers en een groot terras op het zuiden.

Ervaar de unieke levensstijl van de Franse Rivièra in dit prachtige appartement van 90 m² met drie slaapkamers, ideaal gelegen op slechts een paar minuten lopen van Marina Baie des Anges en de stranden. Genesteld in een gewilde woonwijk tussen zee en natuur, biedt deze uitzonderlijke woning een bevoorrechte woonomgeving waar comfort, elegantie en de mediterrane levensstijl samenkomen. Gelegen op de 5e verdieping van een moderne, veilige en prestigieuze residentie, betovert dit appartement met dubbele oriëntatie direct met zijn royale afmetingen, ligging op het zuiden en uitzonderlijke natuurlijke lichtinval gedurende de hele dag. De woonkamer, van meer dan 30 m², is het ware hart van het appartement. Badend in zonlicht dankzij grote ramen van vloer tot plafond, geeft deze toegang tot een prachtig terras van 20 m². Een ware verlenging van de woonruimte, perfect om buiten te dineren, te ontspannen en te genieten van onvergetelijke zonsondergangen in een unieke mediterrane sfeer. Het slaapgedeelte is ontworpen om privacy en comfort te bieden aan het hele gezin. Het beschikt over drie prachtige slaapkamers, waaronder een elegante master suite met een kleedruimte en een eigen badkamer met toilet. Een aparte doucheruimte en een apart toilet maken de indeling compleet. De hoogwaardige kenmerken weerspiegelen de uitmuntendheid van deze locatie: omkeerbare airconditioning met kanaalsysteem, grootformaat vloertegels, aluminium kozijnen, elektrische rolluiken, verfijnde afwerking en een uitstekende energie-efficiëntie met energielabel A. De locatie is werkelijk uitzonderlijk. Het strand, winkels, restaurants, de jachthaven en het SNCF-treinstation liggen allemaal op loopafstand. Ideaal gelegen tussen Nice en Antibes, biedt het appartement gemakkelijke toegang tot de internationale luchthaven van Nice, Sophia Antipolis, scholen en de authentieke charme van het middeleeuwse dorp Villeneuve Loubet. Een zeldzame kans op de markt, die alle gewenste kwaliteiten van de Franse Rivièra combineert: een bevoorrechte locatie, modern comfort, een terras op het zuiden en een onvergelijkbare mediterrane levensstijl. Een ideale woning als hoofdverblijf, elegant vakantiehuis of hoogwaardige investeringsmogelijkheid. Prijs: € 880.000. Neem contact met ons op voor een bezichtiging en een persoonlijke selectie van alternatieve woningen. Wij bieden een complete service in de vastgoedsector, van selectie, bezichtigingen en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest effectieve fiscale structuur. Maak gebruik van ons uitgebreide netwerk van experts!
Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ab Kuijer

Ab Kuijer is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 22/11/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .


€ 880.000
 
90 m2
m2
3
Contacteer verkoper

Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!