Villa met 5 kamers, 141,67 m2, wijk Bouches du Loup, Villeneuve Loubet - Te koop Provence-Alpes-Côté d'Azur | Te-koop-Frankrijk.be

Villa met 5 kamers, 141,67 m2, wijk Bouches du Loup, Villeneuve Loubet

Exclusieve aanbieding, een unieke kans die u niet mag missen! Ideaal gelegen in de gewilde wijk Bouches du Loup in Villeneuve-Loubet, ontdek deze eengezinswoning met twee verdiepingen en een totale woonoppervlakte van 142 m², gebouwd op een perceel van bijna 1000 m² met ruimte voor een zwembad! Perfect gelegen, badend in het zonlicht en versierd met fruitbomen en groen, biedt deze woning een enorm potentieel en talloze mogelijkheden. Een prachtige, hoogwaardige constructie uit de jaren 50, met een volledig gerenoveerd dak, overal dubbele beglazing en indrukwekkende plafondhoogtes (tussen 3 en 3,5 meter), de woning biedt voldoende parkeergelegenheid. Het betreft een woning met twee verdiepingen, een kelder en een aangebouwde garage van 25 m². Met twee aparte ingangen biedt deze woning, rijp voor renovatie, u de mogelijkheid om uw creativiteit de vrije loop te laten! Extra voorzieningen zijn onder andere een automatische poort, glasvezelinternet en een alarmsysteem. Geen condominium- of verkavelingskosten. Makelaarskosten inbegrepen, ten laste van de verkoper. Voor het plannen van een bezoek kunt u contact opnemen met Christelle op 07.85.83.23.66 Christelle RAYBAUD (EI) Verkoopmedewerker - RSAC-nummer: 912517232 - ANTIBES.
Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ab Kuijer

Ab Kuijer is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 22/11/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .


€ 1.290.000
 
141 m2
954 m2
4
Contacteer verkoper

Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!