Grimaud - Hedendaagse woning met zwembad - Te koop Provence-Alpes-Côté d'Azur | Te-koop-Frankrijk.be

Grimaud - Hedendaagse woning met zwembad

DELUXIA Real Estate presenteert dit opmerkelijke pand, gelegen in een van de meest gewilde gebieden van de Golf van Saint-Tropez. Deze architectonische creatie van 225 m² strekt zich uit over een perceel van ruim 3.000 m² met fraai aangelegde tuinen. Gelegen in de prestigieuze wijk Beauvallon, belichaamt deze eigentijdse residentie de mediterrane levensstijl. De verfijnde villa heeft een optimaal ontwerp waarbij de lichtrijke woonruimte naadloos overgaat in het buitenterras. Vijf suites met eigen badkamers garanderen absolute privacy en comfort.

Grimaud - Hedendaagse woning met zwembad

De tuin van 3.053 m² beschikt over een prachtig verwarmd zoutwaterzwembad. De weelderige omgeving creëert een vredige oase in het hart van de Golf van Saint-Tropez. Een dubbele garage completeert dit uitzonderlijke object. Op steenafstand van stranden, de golfbaan van Beauvallon en tennisbanen biedt deze woning uniek luxe wonen met optimale bereikbaarheid. Neem contact op met DELUXIA, een luxe makelaarskantoor, voor meer informatie. Neem contact met ons op voor een bezichtiging en een persoonlijke selectie van alternatieve woningen. Wij bieden een complete service in de vastgoedsector, van selectie, bezichtigingen en onderhandelingen tot financiering, renovaties en de meest gunstige fiscale structuur. Profiteer van ons uitgebreide netwerk van experts!
Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ab Kuijer

Ab Kuijer is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 22/11/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .


€ 4.500.000
 
225 m2
3053 m2
5
Contacteer verkoper

Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!