GIGARO - UITZONDERLIJKE WONING MET PANORAMISCH UITZICHT OP ZEE - Te koop Provence-Alpes-Côté d'Azur | Te-koop-Frankrijk.be
Opgelet: Deze advertentie is niet gepubliceerd.

GIGARO - UITZONDERLIJKE WONING MET PANORAMISCH UITZICHT OP ZEE

LA CROIX VALMER - GIGARO: Gelegen aan de kust van Gigaro, op een steenworp afstand van de baai van Vergeron, met uitzicht op de Îles d'Or (Gouden Eilanden), biedt dit ruime pand van circa 450 m² een uitzonderlijk panoramisch uitzicht op zee en omvat 15 kamers, waaronder 10 slaapkamers met eigen badkamer. Het huis in Provençaalse stijl strekt zich harmonieus uit over drie verdiepingen op een perceel van 5.000 m², vanwaar een privéappartement van 90 m² met terras uitkijkt. Het pand beschikt over een prachtig aangelegde tuin met mediterrane bomen, een verwarmd overloopzwembad met zonneterras en een overdekte parkeerplaats voor 11 auto's. De charme, het comfort en de kwaliteit van deze ruime residentie zijn onmiskenbaar een troef op deze zeer gewilde locatie op het schiereiland van Saint-Tropez! Mogelijkheid tot exploitatie als hotel of bed & breakfast.
Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ab Kuijer

Ab Kuijer is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 22/11/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .


€ 7.450.000
 
450 m2
5000 m2
10
Contacteer verkoper

Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!