Panoramisch uitzicht op zee - woning met zwembad - strand op loopafstand - Te koop Provence-Alpes-Côté d'Azur | Te-koop-Frankrijk.be
Opgelet: Deze advertentie is niet gepubliceerd.

Panoramisch uitzicht op zee - woning met zwembad - strand op loopafstand

LA CROIX VALMER: Prachtig panoramisch uitzicht op zee, van Cap Lardier tot Île du Levant. Deze woning, op slechts 1 km van het strand, is in 2022 volledig gerenoveerd en staat op een perceel van circa 2200 m² op het zuiden. Het huis met twee verdiepingen biedt een appartement met 3 slaapkamers en eigen badkamer en een apart appartement met 2 slaapkamers en een doucheruimte. Een grote garage van 80 m², een tweede garage aan de straatkant en parkeergelegenheid zijn eveneens inbegrepen. In de fraai aangelegde tuin bevindt zich een prachtig zwembad met terras, dat ook van het uitzicht op zee geniet. Hoogwaardige renovatie, magnifiek uitzicht op zee, het strand en winkels op loopafstand... Deze woning heeft vele voordelen. Een absolute aanrader!
Lees meer
Te koop in Frankrijk

Ab Kuijer

Ab Kuijer is bekend bij Te-koop-Frankrijk.be sinds 22/11/2021. U kunt de verkoper contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verkoper

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .


€ 3.400.000
 
190 m2
2215 m2
5
Contacteer verkoper

Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!